Szukaj
Close this search box.

Autobiografia

Witaj, mam na imię Marzena.

Na co dzień pracuję jako psycholog w Wojskach Obrony Terytorialnej (WOT), równocześnie prowadzę działalność handlowo-usługową w dziedzinie nordic walkingu oraz dodatkowo prowadzę prywatny gabinet psychologiczny. Dorastałam w malowniczej miejscowości pod Chełmem, otoczonej piękną przyrodą. Nie wyobrażam sobie życia bez przyrody i ludzi.

Latami zdobywałam wiedzę i doświadczenie, którymi mogę się teraz z Wami podzielić. Wiem, że mam w życiu misję. Pomaganie innym jest dla mnie priorytetem. Uwielbiam ludzi i uwielbiam pomagać. Nordic walking pomógł mi, dlatego też chcę dzielić się tą pasją z Wami. Na początku była moja rodzina i przyjaciele, a potem dołączyli znajomi i inni, których udało mi się przekonać do nordic walkingu. Wielu z nich pokochało tę aktywność i kontynuuje ją przez wiele lat, ale mam nadzieję, że również Wy ją polubicie! Bardzo na to liczę!

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim drugim człowiekiem. W nordic walkingu zwracam uwagę na technikę i prawidłowy schemat ruchowy. Dbam o poprawne użycie kijków i rozwijam zdolności ruchowe moich kursantów. W pracy psychologicznej podejście do każdej osoby jest indywidualne i holistyczne. Dopasowuje nurty i metody do potrzeb klienta, zawsze z myślą o jego dobru. To jest esencją mojej pracy. Co istotne, łączę swoje pasje, prowadząc autorską terapię w ruchu.

 

Przyjdź i stań się twórcą własnego życia. Masz wpływ na swoją przyszłość, nie czekaj na kryzysy, ból i cierpienie lub mówiąc potocznie ”nie bądź Polakiem mądrym po szkodzie”. Wspólnie możemy zaprojektować Twoje życie, zanim te trudności nadejdą. Bądź twórczy i zostań mistrzem swojego życia. Krok po kroku odkryjemy, jak wprowadzić zmiany. Zapraszam do mojego gabinetu.

 

 

Od kwietnia 2019 roku jestem mieszkanką dzielnicy Osowa w Gdańsku,i od tamtej pory czuję się częścią lokalnej społeczności. Dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Tutaj prowadzę również działalność gospodarczą pod nazwą “zNORDIC” Marzena Skibińska, gdzie promuję aktywność i nordic walking oraz wspieram mieszkańców w ramach holistycznego gabinetu psychologicznego.

 

Opublikowałam wiele artykułów na łamach lokalnej gazety “U NAS”, zachęcając do udziału w treningach nordic walking, udostępniając zdjęcia oraz oferując nagrody. Czy warto było to robić? Czy warto promować nordic walking i aktywność fizyczną? Czy warto inwestować swój czas i pieniądze? Odpowiedź brzmi: TAK, TAK, TAK! Pierwsze zajęcia nordic walking odbyły się 5 września 2020 roku pod hasłem “Chodzę Bo Lubię”. Przez 9 miesięcy prowadziłam te zajęcia charytatywnie, inwestując swój czas, zaangażowanie i sprzęt. Zajęcia były całkowicie darmowe, łącznie z wypożyczeniem kijków, i odbywały się trzy razy w tygodniu.. Czy było warto? Z pewnością tak. Nordic walking przyciągnął ponad 350 uczestników w ciągu roku i mimo, że niektórzy odeszli, to liczba uczestników nadal rośnie, ponieważ wciąż dołączają nowe osoby.

 


Moja grupa – pod nazwą i hasłem: NORDIC WALKING OSOWA, ZDROWE CIAŁO I GŁOWA! – trenuje wciąż, niezależnie od pory roku, dnia czy pogody.

 

W ciągu minionych trzech lat, w sezonie – od wiosny do późnej jesieni – zajęcia odbywały się w trzech projektach:

  • CHODZĘ BO LUBIĘ (organizator: Fundacja Wychowanie Przez Sport),
  • NORDIC WALKING SENIOR (organizator: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking),
  • NORDIC WALKING OSOWA – ZDROWE CIAŁO I GŁOWA (finansowanie: Rada Dzielnicy Osowa).

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Kategorie

Ostatnio dodane

Zapraszam do mojego sklepu

Poznaj najlepsze produkty do nordic walkingu