Szukaj
Close this search box.

zNordic

Kim jestem

Kim jestem

Marzena Skibińska

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, relacje i praca z ludźmi są moją pasją. Mam ogromne szczęście i śmiało mogę powiedzieć: ja nie pracuję, ja się spełniam! Nie wyobrażam sobie życia bez przyrody i dlatego
zajęcia nordic walking są dla mnie ogromną przyjemnością. Moim motorem do dawania z siebie jeszcze więcej są zadowoleni klienci.
Zawodowo jestem trenerem nordic walking i psychologiem. Ukończyłam wiele kursów, które poszerzają mój warsztat. W pracy z klientem bazuję na wiedzy i doświadczeniu. Byłam zawodniczką, jestem trenerem oraz instruktorem kilku aktywności. Od wielu lat pracuję z ludźmi: uczę, inspiruję, zwiększam efektywność, rozwijam, prowadzę w rozprawianiu się z życiowymi wyzwaniami, pomagam i wspieram mentalnie. Mam szczególnie duże doświadczenie w obszarze odchudzania oraz poradnictwa psychologicznego koncentrującego się na rozwiązaniu problemu, zwiększaniu skuteczności zarówno w życiu ,ale także w sporcie kwalifikowanym jak i rekreacyjnym.

Prowadziłam liczne szkolenia z zakresu nordic walking, warsztaty oraz wykłady z zakresu psychologii sportu i odchudzania m. in. dla Ministerstwa Sportu, Urzędów Pracy, Ośrodków kondycyjno-odchudzających, Fundacji i Stowarzyszeń, Ośrodków  Pomocy Społecznej, Klubów Sportowych, firm. Współpracowałam z klientem instytucjonalnym oraz indywidualnym.

Obecnie pracuję na etacie w Wojskach Obrony Terytorialnej na stanowisku psychologa.

zNordic

Firma

Firma zNORDIC to ja – Marzena Skibińska – psycholog  ze specjalizacją  Psychologia Sportu, instruktor, sędzia i trener nordic walking, Mistrzyni Polski Nordic Walking, Mistrzyni Techniki Nordic Walking, wielokrotna finalistka zawodów nordic walking różnej rangi, w tym zdobywczyni I miejsca w finale  Pucharu Polski w 2012 roku, na dystansie 20 km, uczestniczka Ultra Stilo 2 w 2022 roku z wynikiem 106 km. W 2013 roku nominowana w Kongresie Kobiet Lubelszczyzny w kategorii BIZNES. Za swoją działalność sportową nagrodzona przez Burmistrza Miasta Świdnika tytułem TRENER ROKU 2012.

Mój zNORDIC zrodził się w projekcie „BIZNES ŻYCIA”, z wielkiej pasji do sportu oraz konieczności poszukiwań nowej drogi zawodowej po wypadku komunikacyjnym, któremu uległam w 1999 roku. To właśnie nordic walking i szeroko pojęta aktywność fizyczna pozwoliły mi przejść lata leczenia i rehabilitacji. Dosłownie na własnej skórze, doświadczyłam dobrodziejstw i skuteczności nowo odkrytej dla mnie aktywności. Dlatego widzę głęboki sens jej uprawiania.

Od 2010 roku prowadzę firmę, w której zajmuję się: sprzedażą kijków (One Way, Exel, KV+), części zamiennych i akcesoriów  nordic walking, organizowaniem treningów nordic walking indywidualnych i grupowych, szkoleniami instruktorów nordic walking, prowadzeniem sesji psychologicznych indywidualnych – budowania pewności siebie, prowadzenia w procesie odchudzania, podnoszenia osiągnięć w  sporcie, ale też wspierania w sytuacjach kryzysowych w różnych dziedzinach życia codziennego. Aktualnie z wielkim powodzeniem organizuje zajęcia nordic walking w ramach projektów: „Chodzę Bo Lubię”, „Nordic Walking Senior”, miejskich zajęciach nordic walking oraz warsztatach i turnusach rehabilitacyjnych na terenie Pomorza.